Бока јуниорс и Ројал пари ќе се мачат на високо


4 копии
5 копии

Денес од 18:00 часот во Монако ќе биде одржан ждребот за групите во Лигата на шампионите. Додека сме во исчекување на тоа да ги видиме групите во најелитното ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид оваа сезона ќе биде клубот кој ќе добие најмногу пари од УЕФА за настапот во Лигата на шампионите. Шпанскиот гигант ќе заработи нешто повеќе од 35 ...
| | веќе видена | слични

Романскиот ФЦСБ вечерва во Португалија ќе го игра реванш-дуелот против Гимараиш, кој треба да одлучи за патникот во групната фаза од Лигата на Европа. На ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во македонското судство се е можно па така и обвинето лице за кое е одредена мерка домашен притвор да бара од судот почести рочишта, но судот тоа барање да го ...
сите 218 | | | веќе видена

УТРЕ ПОЧНУВА УЧЕБНАТА ГОДИНА Во услови на пандемија предизвикана од појавата и ширењето на вирусот Ковид-19, утре официјално започнува новата учебна година во ...
сите 110 | | | веќе видена

Вицепремиерот на Бугарија Красимир Каракачанов некогаш премногу ја сака Македонија, ама на погрешен начин, рече Зоран Заев во вечерашното интервју за ТВ Стар ...
сите 234 | | | веќе видена

Турција и предложи на Русија конфликтот во Нагорно-Карабах да се реши со испробан метод, по примерот на сирискиот модел, изјави турскиот министер за надворешни ...
сите 268 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, најави дека нема да се кандидира во случај на вонреден конгрес, а, од друга страна, кажа дека нема да се повлече додека „мафијата не ...
сите 558 | | | веќе видена

Семејството Јанковски од Битола коешто на 12 септември ја постигна најголемата 7-ка во историјата на Државна лотарија, беше во посета на студиото каде што се ...
сите 14 | | | веќе видена

Почитувани медиуми, по вчерашните објави на социјалните мрежи, денес веќе и на интернет порталите за веста дека медицински сестри се одлеваат од јавното ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бока јуниорс и Ројал пари ќе се мачат на високо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: