ВМРО-ДПМНЕ: Атанасов и раководните структури во АХВ не го познаваат Законот за ветеринарно здравје

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
| | веќе видена | слични

Доколку го посетите сајтот на болницата во Прилеп и отидете во секцијата кадар веднаш ќе забележите дека во оваа болница работат најпознатите доктори од светот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Kазни ќе следат и за компаниите кои по објавувањето на листата се нашле на неа и тогаш ги исплатиле платите на вработените, вели директорката на УЈП Сања ...
сите 225 | | | веќе видена

Во Скопје во моментов има 1.488 заразени со коронавирус.Според податоците до вчера, Чаир и Аеродром имаат по 171 активен случај, а зад нив е Кисела Вода со 157 ...
сите 694 | | | веќе видена

Изборите на 15 јули се најнедемократските избори во Македонија и Европската Унија треба да ја осуди злоупотребата на правото на глас - овој став и две клучни ...
сите 67 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Атанасов и раководните структури во АХВ не го познаваат Законот за ветеринарно здравје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: