Полицијата ја отстранила фотографијата од овој криминалец, бидејќи сите се шегувале на сметка на неговата фризура

Во борбата против криминалот, велшката полиција од округот Гвент доживеала многу необична ситуација, објавувајќи фотографија од криминалецот Џермаин Тејлор, ...
| | веќе видена | слични

Овој коментар бил пријавен во ФБИ , по што 15 годишниот средношколец е уапсен. Тој рекол дека се шегува , а неговата мајка се расправа со полицијата , тврдејќи ...
| | веќе видена | слични

Граѓанската активистка Милка Докузова влезе во војна со локалните власти кога на својот фејсбук-профил објави фотографии и коментар за лошата состојба во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред да биде приведена специјалната обвинителка Катица Јанева била со својот син во домот во Козле.Таа на се гледа како комуницира со синот кој инаку работеше ...
сите 272 | | | веќе видена

Вилма Рускосака која ја води истрагата за предметот „Рекет“ денеска побара приведување, но и притвор на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Јанева е ...
сите 422 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 189 | | | веќе видена

Oд Алијансата за Албанците ја поздравуваат одлуката на Обвинителството да го расветли и до крај да го истражи случајот „Рекет”, носејќи ги на обвинителска ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицијата ја отстранила фотографијата од овој криминалец, бидејќи сите се шегувале на сметка на неговата фризура

Од:
До кого (е-маил):
Порака: