Кој не би сакал да го тресат овие згодни дами


Старец ја замолил келнерката да му ја исече храната бидејќи му се тресат рацете: Не ни знаела што ќе следи… Еден мал чин на љубезност на една келнерка во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска најави дека в понеделник на седница на партискиот Извршен комитет ќе се отвори дискусија за следните чекори ...
сите 432 | | | веќе видена

Со свечености во Сремски Карловци денеска ќе започне седница на Соборот на Српската православна црква (СПЦ), додека работниот дел треба да продолжи во Белград, ...
сите 447 | | | веќе видена

Три дена без никаква осуда или одговорност за Талат Џафери поради недоличното однесување во Собранието, од страна на крими коалцијата на власт СДСМ-ДУИ, велат ...
сите 122 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски се обрати на свеченоста по повод 9 Мај – Денот на победата над фашизмот и Денот на Европа, што се одржа во дворот на Владата. var ...
сите 182 | | | веќе видена

Има голема разлика која што овие денови стана уште повидлива. СДСМ работи за граѓаните, се грижи за стандардор и се справува со кризата. ВМРО ДПМНЕ се обидува ...
сите 204 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Кирил Петков нема наскоро да го посети Скопје, изјави шефицата на Кабинетот на претседателот на Владата на Бугарија, Лена Бориславова. – ...
сите 294 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ обвини дека ја имаме највисоката инфлација во Македонија од 1995 година. Велат дека мерките кои ги донесе Владата се задоцнети. „Денес инфлацијата ...
сите 117 | | | веќе видена

Фалсификувал рецепти за издавање на лекарства на наркозависници. Полициски службеници во Надворешната канцеларија за криминалистички работи извршиле службен ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој не би сакал да го тресат овие згодни дами

Од:
До кого (е-маил):
Порака: