13 години затвор за подведувачката и 12 години за трговија и силување на девојчето од „Ранка Милановиќ“

13 години затвор за трговија со дете доби Мајмире Дестанова која ја продавала по градови, во кафани и на таксисти и се заканувала и ја тепала 12 годишната ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Останато

Традиционалното обележување на Богојавление и пливање за светиот крст беше одржано и во Земун а токму таму крстот го извади Јована Лепосавиќ, 18 годишна ...
сите 154 | | | веќе видена

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, уште е главна тема во медиумите од соседството. ...
сите 206 | | | веќе видена

Најмалку 12 лица се уапсени денеска во Париз за време на протестите на движењето „жолти елеци“, кои се одржуваат десетти викенд по ред. Демонстрантите биле ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

13 години затвор за подведувачката и 12 години за трговија и силување на девојчето од „Ранка Милановиќ“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: