Сопругот на Јелена го поминал полиграфот, но бил под седативи што можело да му ги забави реакциите


Според најновите сознанија до кои дошол порталот Информер сопругот на убиената пејачка на Гранд Јелена Марјановиќ Крсмановиќ, Зоран го поминал полиграфот ...
| | веќе видена | слични

Истовремено, полицијата и специјалци интензивно трагаат низ повеќе места. Проверено е во неколку куќи во населбата Црвенка, која е најблиску до местото на ...
| | веќе видена | слични

Десетици полицајци без униформа денеска беа на погребот на Јелена Марјановиќ Крсмановиќ, трагајќи за можниот убиец, следејќи ги претпоставките дека лицето може ...
| | веќе видена | слични

Сопругот на Јелена Марјановиќ конечно обелодени зошто веднаш не повикал полиција Јас сум полумртов човек без неа, изјави за српските медиуми Зоран Марјановиќ, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

- Зоран и неговата фамилија се големи верници, рекла Индира Арадиновиќ на гробот во Борча. Пејачката Инди која меѓу првите стигнала на гробиштата во Борча, ...
| | веќе видена | слични

Постои сомнеж дека убиецот би можел да биде манијак од Фејсбук. Но за време на истрагата за бруталното убиство на пејачката Јелена Марјановиќ во полиција се ...
| | веќе видена | слични

Двајцата имаат полициско досие. За сега полицијата вели дека момчето е во полиција однесен како граѓанин, кој можеби имал информации кои би помогнале кон ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

- Војната и воената тензија никому не му користат во регионот, затоа мора да се најде решение. Сите страни треба да се фокусираат на изнаоѓање политичко ...
сите 548 | | | веќе видена

На прагот сме на еден историски подвиг, Македонија да биде земја членка на ЕУ! Ќе се согласите и вие, поминавме многу време во чекалната но исто така ќе се ...
сите 356 | | | веќе видена

Официјални претставници на Народниот фронт за мобилизација (ПМФ) првично ја опишаа експлозијата во базата Калсу во централен Ирак како резултат на воздушен ...
сите 133 | | | веќе видена

Сиљановска Давкова додаде дека се тоа погрешни луѓе кои не се ниту избрани и нагласи дека подеднакво вина имаат и „првиот“ и „вториот“ премиер.„Наместо за ...
сите 154 | | | веќе видена

Синдикат на Полиција во Македонија (СПМ) поднесе кривична пријава до Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција во Скопје ...
сите 148 | | | веќе видена

Ако Иран одлучи да одговори на наводниот израелски напад на неговата територија на 19-ти април, можеби нема да мора да ги повлекува „ударите“ како што тоа го ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругот на Јелена го поминал полиграфот, но бил под седативи што можело да му ги забави реакциите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: