Брисел не го именува Заев за да не биде обвинет дека зазема страна

Зошто Брисел не сака да го именува тој „некој“ од чие однесување во средата се разочарале, па преговорите ги прогласија за целосен неуспех, иако на сите им е ...
| | веќе видена | слични

СДСМ соопштува дека текот и исходот на средбата во Брисел за политичката криза предизвикале различни коментари, шпекулации и дезинформации во медиумите и во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пожарот кои синоќа бесееше во шумата во близина на Кочани и кој зафати дел од куќите остави пустош. Откако во текот на ноќта пожарникарите и локалното ...
сите 181 | | | веќе видена

Полицијата уапси 30-годишен скопјанец кој се сомничи за кривично дело-тешка кражба. Според МВР, вчера во 07.30 часот од страна на полициски службеници од СВР ...
сите 342 | | | веќе видена

На партиски собири дел од членството на актуелната директорка на Инфективната клинка, Милена Стевановиќ, веќе ѝ се обраќа со „градоначалничке“, брифираат ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брисел не го именува Заев за да не биде обвинет дека зазема страна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: