Стајлингот на оваа мајка ги собра сите погледи во скопската зоолошка

Тесното кратко црно фустанче и високите потпетици се одличен избор за ноќно излегување, но не и за прошетка во зоолошка со своите деца.Ова се случи денеска во ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и денеска излезе со нови пораки со кои тврди дека се правело „црн“ список на сопственици на возила со конкретно запишани регистерски броеви за ...
сите 183 | | | веќе видена

-Испраќам порака за мобилизација, бидејќи се борев против режим, се борев на дипломатските маси, носев храбри одлуки и потребна е поддршка од граѓаните, ...
сите 214 | | | веќе видена

Општиот контекст останува поволен за слободата на медиумите и овозможува критичко известување на медиумите и покрај сериозните наоди кои се дел од овој ...
сите 324 | | | веќе видена

Граѓаните генерално во Македонија, народот на Македонија без разлика дали се тоа Македонци, Албанци, Турци, Власи, Бошњаци, Срби, Роми и останати се ...
сите 300 | | | веќе видена

Вечерва, голем број на истакнати членови на Социјалдемократскиот сојуз, како и дел од основачите на СДСМ Куманово Страшко Илиевски, Младен Славковски Маџо и ...
сите 166 | | | веќе видена

За жителите на населбите Видобишта, Бараки, Илинден и Радојца Новичиќ-Црногорци гарантираме проекти за светла иднина, најавуваат од ВМРО-ДПМНЕ Охрид. Во ...
сите 40 | | | веќе видена

Две лица од струшкото село Велешта и тројца вевчанци утрово физички се пресметале во близина на Струга. Причина за тепачката била нетрпеливост во сообраќајот.– ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стајлингот на оваа мајка ги собра сите погледи во скопската зоолошка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: