Двојна шок терапија

Интернетот содржи многу слики кои на прв поглед или од еден агол изгледаат поинаку од реалноста. Ама што кога реалноста нуди двоен шок? 1. Убав, заоблен задник ...
| | веќе видена | слични

За време на доделувањето донации во Сански Мост, сменетиот премиер на Унско-санскиот кантон, Хамдија Липоваќ на момент се заборавил дека дошол во својство на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот секретар на Алијанса за Албанците и актуелен градоначалник на Гостивар, Арбен Таравари, вчера во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 истакна ...
сите 664 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 372 | | | веќе видена

Станува збор за 53 годишен пациент кој примил „Фајзер“, случај пријавен во април, и 85 годишник имунизиран со „Астра Зенека“ во септември. Ова засега се само ...
сите 397 | | | веќе видена

Роберт Левандовски за прв пат се обрати во јавноста по церемонијата за Златната топка. Пољакот кој на крајот загуби од Лионел Меси, игра навистина фантастично ...
сите 271 | | | веќе видена

Генералниот директор на државните електрани, Васко Ковачевски, вели дека наместо задолжителните минимални 60 отсто, АД ЕСМ одлучиле да испорачуваат 100 отсто ...
сите 290 | | | веќе видена

Иако во државите низ светот забрзано се шири Омикрон сојот на коронавирусот, кај нас засега не е регистриран ниту еден случај. Се уште доминантен останува ...
сите 613 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двојна шок терапија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: