Њујорк тајмс: Проруските демонстранти воопшто не се Руси


Останато

Во вечерашното издание на дебатната емисија „Што не е јасно?" во Алфа телевизија, гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски кој зборуваше за ...
сите 422 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, кој денеска присуствува на Самитот на Северноатланскиот совет, истакна дека ова е историски самит за Македонија и оти стоиме рамо до рамо ...
сите 212 | | | веќе видена

Од среда целосно се укинува полицискиот час, на свадбите нема да има ограничување на бројот на гости, а се дозволува и организацијата на настани, концерти и ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Њујорк тајмс: Проруските демонстранти воопшто не се Руси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: