Кои лажни евра се најзастапени во ЕУ, а кои во Србија?

3 копии

Останато

Она што можам засега да го кажам е дека преговарачкиот процес се базира на принципи, пред се нели на евроинтегративниот процес, борбата против криминалот и ...
сите 630 | | | веќе видена

Претседателката на државата, Гордана Сиљановска – Давкова вчера положи венец на гробот на сесловенските просветители, браќата Кирил и Методија на кој не го ...
сите 182 | | | веќе видена

Притворениот врховен судија за земање поткуп Наќе Георгиев се брани со молчење, вели неговиот адвокат во изјава која ја пренесува ТВ Алфа. „ Нема аргументи се ...
сите 266 | | | веќе видена

Тој изјави дека е за што поголемо можно вклучување на Велика Британија во одбранбените структури на ЕУ, што е неопходно, како што наведе, „за да се поразат ...
сите 153 | | | веќе видена

Тајани ја презеде оваа обврска за време на средбата во Рим со палестинскиот премиер Мохамед Мустафа. Италијанскиот министер за надворешни работи рече дека 5 ...
сите 100 | | | веќе видена

Дека потписот на претседателот на државата беше повеќе од битен кога СДС и ДУИ го објавија Преспанскиот договор во ,,Службен весник" - уште еднаш потврди ...
сите 278 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кои лажни евра се најзастапени во ЕУ, а кои во Србија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: