Во овој скопски локал може да си купите мартинки, средствата одат за лекување на Лео

Скопскиот локал „Нано бар“ организира продажба на мартинки, а собраните средства ќе одат за лекување на младиот Леонид Индов. - Мартинките ќе се продаваат со ...
| | веќе видена | слични

Битолчанецот Маријан Атанасовски кој живее и работи во Виена, на семејството на Леонид кој во моментов е таму, на неговото семејство му нуди секаков вид помош. ...
| | веќе видена | слични

Откако државата одби да плати за лекување на младиот Леонид Индов во Виена македонскиот народ покажа дека знае и умее да биде хуман и да помогне во вакви тешки ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нови закани и пораки од премиерот на Грција, Кирјакос Мицотакис до нашата влада. Тој испрати порака дека Грција нема да ги ратификува трите меморандуми за ...
сите 403 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски, ги објави првичните резултати од одржаните претседателски и парламентарни избори. Гордана ...
сите 302 | | | веќе видена

Членовите на работната група која ќе ги води преговорите со ВМРО-ДПМНЕ за формирање на парламентарно мнозинство се веќе номинирани, соопшти лидерот на ...
сите 292 | | | веќе видена

ПАЛЕВСКИ Е ДОНЕСЕН ВО МАКЕДОНИЈА Првоосомничениот за двојното убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски, Љупчо Палевски Палчо стапна на македонско тло. Во ...
сите 88 | | | веќе видена

Адвокатот Јанаки Митровски, на неговиот фејсбук профил јавно застана во одбрана на токсикологот Нико Беќаровски, со образложение дека го познава девет години и ...
сите 30 | | | веќе видена

Од ДУИ пристигна потврда за она што ВМРО-ДПМНЕ го говореа и во кампањата, но и по победата на изборите дека нема да коалицираат со ДУИ. Арбр Адеми од ДУИ ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во овој скопски локал може да си купите мартинки, средствата одат за лекување на Лео

Од:
До кого (е-маил):
Порака: