Сопругата му го прости неверството, се прослави со „Laura non c’e“: Се сеќавате ли на Нек?


 Детали сабота, 24 февруари 2024 Со продорно сините очи и имиџот на бунтовник, италијанскиот пејач Филипо Невиани стана вистинска ѕвезда по само една испеана ...
| | веќе видена | слични

 Детали недела, 03 март 2024 Таткото Али Риза, мајката Хајрие, петте деца, ќерките Фикрет, Лејла, Неџла и Ајше и синот Шевкет од серијата „Кога лисјата ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 02 март 2024 Родена е во Македонија, но има двојно државјанство. На 6 години првпат застанала на театарската сцена како актерка. Факти за ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 02 март 2024 Иако важи за еден од најдобрите во својата професија, популарниот Ивко од „Ивкова слава“ или Шојка од „Сиви дом“, немал нималку ...
| | веќе видена | слични

Турските серии одамна се атракција и во земјите од поранешна Југославија. А откако почнаа да се емитуваат на крајот од првата деценија на новиот век, многу од ...
| | веќе видена | слични

Смешниот и духовит Зумбул ага беше еден од омилените ликови од турската серија Сулејман Величествениот, која уживаше огромна популарност. На актерот Селим ...
| | веќе видена | слични

Познатиот актер беше мета на интернет коментари поради неговата партнерка, која е дури 53 години помлада од него. Ал Пачино важи за еден од најдобрите актери ...
| | веќе видена | слични

Го гледате Џорџ Клуни, но тоа не е Џорџ Клуни туку неговиот двојник. Овој човек неверојатно наликува на познатиот актер или подобро кажано на неговиот колега, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Управниот суд вечерва одржува јавна расправа по предметот оформен по поднесената тужба од Коалицијата Европски фронт на Парламентарните избори 2024, против ...
сите 290 | | | веќе видена

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска имала средба со началникот на генералштабот на Армијата, генерал-потполковник Васко Ѓурчиновски, соопшти ...
сите 228 | | | веќе видена

„Макрон ја потврди посветеноста на Франција да работи, со своите европски и арапски партнери, на заедничка визија за мир што нуди безбедносни гаранции за ...
сите 317 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев остварија средба со амбасадорот и шеф на Мисијата на ОБСЕ Килиан Вал. ...
сите 242 | | | веќе видена

Обуката на украински војници на системи за противвоздушна одбрана Патриот во Германија е важен придонес за поддршката на Украина во нејзината одбрана од ...
сите 353 | | | веќе видена

Во невремето што пред два дена погоди делови од САД загинаа 25 лица. За време на викендот пријавени се неколку смртни случаи во Тексас, Оклахома, Арканзас, ...
сите 127 | | | веќе видена

Очекувам од новиот премиер да даде јасна изјава дека го почитува Договорот од Преспа и дека името на неговата земја е Северна Македонија и тоа ќе го користи во ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругата му го прости неверството, се прослави со „Laura non c’e“: Се сеќавате ли на Нек?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: