Чави во издание кое ретко се гледа: Шутираше топки и удираше со боксови по новиот дебакл (ВИДЕО)

Тренерот на Барселона, Чави не го поднесе добро новото реми на неговиот тим кој во 24. коло од шпанското првенство загуби значајни два бодови откако одигра 3-3 ...
| | веќе видена | слични

Во вчерашниот натпревар помеѓу Лајпциг и Реал Мадрид од Лигата на шампионите главен на центарот беше босанскиот судија Ирфан Пељто кој имаше неколку спорни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За него годините се навистина само бројка. Стогодишниот Таги Аскари направи невидена работа и на натпревар скокна во вода. Сепак, тој беше „само“ специјален ...
| | веќе видена | слични

Чави Ернандес мораше да гледа како неговиот тим одново не победува на натпревар на кој прв поведе, со тоа што мора да се напомене дека Барселона на крајот се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Иако изјавите на Таравари и на Ахмети околу новиот концепт за избор на претседател на државата многумина ги поврзуваат со некаква предизборна реторика, се ...
сите 235 | | | веќе видена

Тече рокот за собирање потписи на кандидатите за претседател на претстојните избори, а истовремено тече и рокот за пријавување за гласање на дијаспората. ...
сите 256 | | | веќе видена

Грција е единствена земја членка на ЕУ која има проблем со македонските пасоши и старото име на државата, Република Македонија. Иако шефот на дипломатијата ...
сите 294 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 139 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 102 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Продолжуваат жестоките борби во Појасот Газа, објави израелската армија, објавувајќи дека „неколку терористи биле убиени во воздушни напади и копнени судири во ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот на движењето ЗНАМ - За наша Македонија и градоначалник на Куманово, Максим Димитриевски, изјави дека државата не смее да биде заложник и дека ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чави во издание кое ретко се гледа: Шутираше топки и удираше со боксови по новиот дебакл (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: