Фустан со стотици кристали за премиерата во Лос Анџелес: Џенифер Анистон е модна икона


Џенифер Анистон (54) изгледа неверојатно на премиерата на својот најнов филм „Murder Mystery 2“ во Лос Анџелес.Познатата актерка ште еднаш ја покажа дека е ...
| | веќе видена | слични

Продолжението на филмот „Murder Mystery“ пристигна на „Netflix“ и веднаш се најде на врвот на листата на моментално најпопуларни филмови на оваа стриминг ...
| | веќе видена | слични

Актерскиот пар Јелена Јованова и Стјепан Периќ се вљубија пред 10 години на снимање на серијата „Тајни“, се венчаа, а во 2020 година станаа родители на синот ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Анистон предизвика возбуда кога се појави во мини сребрен фустан на премиерата на филмот во Лос Анџелес Пред појавувањето, актерката откри малку од ...
| | веќе видена | слични

Македонската актерка Јелена Јованова и нејзиниот сопруг Стјепан Периќ заедно се појавија на премиерата на филмот „Нешто слатко“ во Загреб. Загребската премиера ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џенифер Анистон заедно со колегата Адам Сендлер овие денови гостуваат во бројни емисии за да го промовираат филмот „Murder Mystery 2“, кој ...
| | веќе видена | слични

Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон повторно докажа дека е модна икона. Секое нејзино појавување на црвениот тепих е со беспрекорен стајлинг.Уште еднаш ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката за формирање на работна група ја донесе Централниот одбор на партијата а со неа ќе раководи генералниот секретар Миле Зечевиќ Вардарски. Од ВМРО ДПМНЕ ...
сите 1034 | | | веќе видена

Меѓународната агенција за атомска енергија (МААЕ) денеска започна програма за помош на Украинците по пукањето на браната Нова Каховка, изјави директорот на ...
сите 389 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити по повод 100 дена од стапувањето на министерската функција рече дека проектот за Клиничкиот центар бил негов приоритет. ...
сите 251 | | | веќе видена

Пентагон денеска најави дека ќе обезбеди дополнителни 2,1 милијарди долари долгорочна помош за оружје за Украина. Новиот пакет помош ќе вклучува финансирање за ...
сите 127 | | | веќе видена

Од Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја пренесуваат хидролошката информација од Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР). „Под влијание на влажна и ...
сите 222 | | | веќе видена

Жената која се преврте со автомобилот на кров во тунелот кај Демир Капија, починала од здобиените повреди. Таа имала 47-години и била сама во автомобилот марка ...
сите 147 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ИЗЈАВАТА НА МЕЏИТИ Откако министерот за здравство, Фатмир Меџити изјави дека жителите на Косово ќе плаќаат исти цени како и македонските државјани, ...
сите 78 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, републиканскиот кандидат за реизбор следната година, е обвинет по 37 точки од обвинението за незаконско ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фустан со стотици кристали за премиерата во Лос Анџелес: Џенифер Анистон е модна икона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: