Како Google ќе го смени начинот на кој пребаруваме на интернет?

2 копии

Втората по големина руска банка ВТБ е погодена од најголемиот сајбер напад во својата историја, објави денеска, предупредувајќи на привремени тешкотии при ...
| | веќе видена | слични

„Нетфликс“ со години се правеше дека не знае дека милиони негови корисници ги споделуваат своите кориснички лозинки со други. Сега се повеќе и повеќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Алијанса за Албанците чека да види дали владејачките партии ќе ги исполнат нејзините барања за влез во владиното мнозинство и ако тоа не се случи, ...
сите 502 | | | веќе видена

Има надворешни фактори кои не сакаат Бугарија и Македонија да бидат во добри односи. Тоа се оние луѓе кои не сакаат РСМ да биде дел од Европската Унија. Тоа се ...
сите 829 | | | веќе видена

Бугарскиот европратеник Ангел Џамбаски не престанува со обвинувањата на сметка на Македонија и во објава на Фејсбук вели дека „пропагандата ...
сите 255 | | | веќе видена

Лидерот на партијата Вазраждание која има 27 пратеници во парламентот на Бугарија кој е составен од 240 народни претставници отворено бара припојување на ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Google ќе го смени начинот на кој пребаруваме на интернет?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: