ГРУЕВСКИ ПУШТИ АБЕР ОД УНГАРИЈА - не лажете дека сум се сретнал со пратеник од ДУИ, СДСМ да не очекува од мене да се пазарам за уставните измени

2 копии

Еден медиум објавил дека од високо позициониран и неименуван извор од партијата ДУИ дознал дека неодамна пратеник на ДУИ се сретнал со мене во Будимпешта и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овој лекција мене нит ми одржал нит може да ми одржи, лекциите на друго место нека ги држи! Апсолутна лага и дефокус од реалните проблеми е неговото тврдење, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нема никаква реакција од Градот Скопје, никој ништо не кажува од нивна страна и засега блокадите ќе останат, изјави за МИА директорот на приватниот автобуски ...
сите 286 | | | веќе видена

Денес требаше Арсовска да излезе и да понуди решение, но таа два дена смислувала што да излаже, обвинија од ВМРО ДПМНЕ. Во продолжение соопштението од ...
сите 297 | | | веќе видена

Инспириран од дојавите за бомби во училиштата, и ученик од скопски Карпош испратил заканувачки пораки за поставени експлозиви во четири скопски училишта.Оваа ...
сите 272 | | | веќе видена

Познатиот неврохирург доктор Јовица Угриновски денес почина на 77 години по долго и тешко боледување. Веста ја соопштија од „Неуромедика“ чии основач беше тој. ...
сите 52 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, ни открива дека „со внесувањето на Бугарите во македонскиот Устав ќе се побие тезата дека сме ист народ“. – ...
сите 23 | | | веќе видена

По детални проверки на Одделот за внатрешна контрола и криминалистички истраги, комплетно е расчистен случајот со нелегалното користење на т.н. флешери, за кој ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГРУЕВСКИ ПУШТИ АБЕР ОД УНГАРИЈА - не лажете дека сум се сретнал со пратеник од ДУИ, СДСМ да не очекува од мене да се пазарам за уставните измени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: