Хороскоп за 24 ноември: тајна врска за Рибите, турбулентен работен ден за Девицата

Овен Иако промените што доаѓаат се многу позитивни кога се гледаат на долг рок, сè ви изгледа како катастрофа во моментов. Љубов – Откривањето дека една ...
| | веќе видена | слични

Тие ќе мора да бидат трпеливи и да почекаат подобар период од наредната година која доаѓа. За нив важи советот да ги прегрнат проблемите и да научат да чекаат ...
| | веќе видена | слични

Астролозите ни порачуваат дека одредени хороскопски знаци, доколку донесат паметни одлуки, значително ќе ја зголемат својата животна заштеда до крајот на 2022 ...
| | веќе видена | слични

Овен Љубов: Инсистирањето на своите потреби во врската со саканата личност води кон нови спротивни решенија и потиснати очекувања. Работа: Вие упорно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денес требаше Арсовска да излезе и да понуди решение, но таа два дена смислувала што да излаже, обвинија од ВМРО ДПМНЕ. Во продолжение соопштението од ...
сите 751 | | | веќе видена

Инспириран од дојавите за бомби во училиштата, и ученик од скопски Карпош испратил заканувачки пораки за поставени експлозиви во четири скопски училишта.Оваа ...
сите 272 | | | веќе видена

Познатиот неврохирург доктор Јовица Угриновски денес почина на 77 години по долго и тешко боледување. Веста ја соопштија од „Неуромедика“ чии основач беше тој. ...
сите 52 | | | веќе видена

Откако Аргентина се пласираше во четвртфиналето на Светското првенство, Лионел Меси отворено проговори за своите фаворити на Светското првенство во Катар… За ...
сите 110 | | | веќе видена

Полицијата попладнево приведе пет лица кои за време на фудбалски натпревар на фудбалски терен на подрачјето на општина Аеродром нападнале неколку лица, фрлајќи ...
сите 324 | | | веќе видена

По детални проверки на Одделот за внатрешна контрола и криминалистички истраги, комплетно е расчистен случајот со нелегалното користење на т.н. флешери, за кој ...
сите 180 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскоп за 24 ноември: тајна врска за Рибите, турбулентен работен ден за Девицата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: