ДАЛИ НИНА АНГЕЛОВСКА СИ ГО ВРАЌА „ГРУПЕР“, ИЛИ МУ СЕ ВРАЌА НА „ГРУПЕР“ - српската Ананас каде што отиде да работи ексминистерката е нов сопственик на Вебспот

Си го враќа ли некогашната „Групер дама“ Нина Ангеловска брендот што го создаде, а потоа го продаде, или, пак, прашањето би можело да гласи, му се враќа ли ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Соопштение на Здружение на Оштетени штедачи: Славко Секулов, долгогодишен личен адвокат на Трифун Костовски, ја затворил неговата фирма во време кога имала ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Трифун Костовски обвинува дека некои надворешни фактори ја уништиле Еуростандард банка и дека се виновни за организираниот криминал што со години се случувал ...
| | веќе видена | слични

Тоа го вели од позиција на поранешен долгогодишен претседател на надзорниот одбор на банката и најголем акционер во истата. Значи, според Трифун Костовски, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДАЛИ НИНА АНГЕЛОВСКА СИ ГО ВРАЌА „ГРУПЕР“, ИЛИ МУ СЕ ВРАЌА НА „ГРУПЕР“ - српската Ананас каде што отиде да работи ексминистерката е нов сопственик на Вебспот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: