Прво коло од наградната игра „играј, собирај и освои“ на 2win.mk

3 копии
2 копии

29 мај е денот, кога со уплатниот објект Слога, започна со работа првиот СЛ Клуб. За потоа во наредниот период да бидат вкупно 18 објекти низ најразлични ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Бележиме уште една мултимилионерска недела за играчите на Видеолотарија Касинос Австрија низ целата држава. Во неа, на сметките на играчите на видеолотариските ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс министерот за надворешни работи, Никола Димитров повикува на итна реафирмација на македонските позиции во однос на Бугарија и францускиот предлог. Вели ...
сите 266 | | | веќе видена

Политичката партија Левица бара власта итно да ги прекине преговорите со Софија и да се протера бугарскиот амбасадор. Левица побара итен прекин на преговорите ...
сите 51 | | | веќе видена

Тој за БНТ изјави дека се уште нема реакција во САД на одлуката што ја донесе бугарскиот Парламент минатата недела, во врска со укинувањето на ветото за ...
сите 714 | | | веќе видена

Конфедерацијата на слободни синдакти на Македонија (КСС) преку пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ поднесе амандман до пратениците во Собранието, со кој бара ...
сите 265 | | | веќе видена

„Преку лажни вести, дезинформации и деструкции Христијан Мицкоски се обиде да ги ослаби државните позиции во односите со Бугарија. Мицкоски лично присуствуваше ...
сите 293 | | | веќе видена

Еврокомесарот за проширување Оливер Вархеји изјави дека првата меѓувладина конференција на ЕУ со Северна Македонија и Албанија може да се одржи во наредните ...
сите 356 | | | веќе видена

На 18 и 19.06.2022 полициски службеници од Полициската станица за Граничен премин Табановце и Полициската станица за граничен премин Долно Блаце извршиле ...
сите 320 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прво коло од наградната игра „играј, собирај и освои“ на 2win.mk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: