500 ЕВРА САМО ЗА ДА ДОЈДАТ НА ИНТЕРВЈУ ЗА РАБОТА - еве каков начин смислил за да привлече добри работници


Основачот на брзорастечката осигурителната компанија „Deutsche Familienversicherunga“ (Германско семејно осигурување), Стефан Кнол смислил досега незамислив ...
| | веќе видена | слични

И додека милијардерите како Џеф Безос (Blue Origin) или Ричард Бренсон (Virgin Galactic) летаат во вселената од обест, досада, се колнат во општествената ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

500 ЕВРА САМО ЗА ДА ДОЈДАТ НА ИНТЕРВЈУ ЗА РАБОТА - еве каков начин смислил за да привлече добри работници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: