Преспав-стикерите на Вибер „здраво маче“ и „мала пажња“ може ќе проработат кај симпатијата

Хит-серијата „Преспав“ на големо ја снимаат шестата сезона. И додека трае снимањето на новите епизоди, како вистинско освежување се стикерите на Вибер со ...
| | веќе видена | слични

 Заводливото синооко момче Пабло Бустаманте од серијата „Млади бунтовници“, денес е 36-годишен татко, кој би сторил сè за својата малечка - па дури ѝ ги ...
| | веќе видена | слични

 Од каде потекнува Талат, која ѝ е животна цел на Јелена, во кого е Коста вљубен и што најмногу мрази Ула? Да провериме колку се сеќавате на ликовите од ...
| | веќе видена | слични

Неодамна започна снимањето на шестата сезона на „Преспав“, која ќе започне да се емитува во декември. Актерите кои се дел од познатата екипа веќе се собрани на ...
| | веќе видена | слични

Неодамна започнаа снимањата на шестата сезона на „Преспав“ која ќе започне да се емитува во декември. Екипата на една од најгледаните македонски серии, ...
| | веќе видена | слични

 Во серијата Преспав забавниот рецепционер Талат најчесто е несреќно вљубен, но во реалноста ситуацијата е сосема поинаква. Тој ѝ изрази љубов на саканата... ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДНК профилите за идентификацијата на жртвите во тешката автобуска несреќа во Бугарија, заедно со записници за испитување на осум сведоци, како и целокупната ...
сите 626 | | | веќе видена

Истражувавме и изминативе два-три дена и ќе предложиме една нова мерка до Владата, а тоа е посебна стимулација за матичните лекари. Односно, матичните лекари ...
сите 374 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 148 | | | веќе видена

Ги видовте фактурите што ги плати МЕПСО, фактурата што ја плаќа ЕЛЕМ, секој ден гледаме бидејќи секој ден има тендери. Таа фактура ќе продолжи и во иднина да ...
сите 201 | | | веќе видена

Почнува враќањето во Македонија на повредените во автобуската несреќа на автопатот „Струма“ во Бугарија. Првите двајца хоспитализирани во софиската болница ...
сите 626 | | | веќе видена

„Ние два дена гледавме нашите обвинители како се присутни во Бугарија, а се воопшто ненадлежни за инцидентот кој што се случи, за трагедијата која што се случи ...
сите 148 | | | веќе видена

Македонските фудбалери ќе играат против европскиот шампион Италија, во баражот за Светското првенство кое следната година ќе се игра во Катар. Денес се одржа ...
сите 147 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден аплицирани се вкупно 4.434 дози вакцини, од кои 1.268 се аплицирани како прва доза, 1.021 се ревакцинирани, а 2.145 граѓани примиле ...
сите 362 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преспав-стикерите на Вибер „здраво маче“ и „мала пажња“ може ќе проработат кај симпатијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: