Новиот часовник на Jaeger-LeCoultre чини 1,5 милиони долари


2 копии

„Епл“ воведува нова функција кај својот паметен часовник „Воч“ ( Watch ) – известување и дојава до надлежните за сообраќајни несреќи. Ова го објави ...
| | веќе видена | слични

Компанијата „Епл“ воведува нова функција кај својот паметен часовник „Воч“ (Watch), а тоа е можност за известување и дојава до надлежните за случени ...
| | веќе видена | слични

Претходно оваа година, во февруари, видовме протечени презентации на инвеститорите кои го открија roadmap-от за уредите со брендот Motorola. Според тие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 372 | | | веќе видена

ДЕЛ ОД КОАЛИЦИОНИТЕ ПАРТНЕРИ НА ЗАЕВ ИМААТ ЗАБЕЛЕШКИ НА БАРАЊАТА НА АЛТЕРНАТИВА Претседателот на НСДП, Тито Петковски вечерва изјави дека на Македонија не и се ...
сите 359 | | | веќе видена

Стоилковски вели дека ова е едно шизофрено однесување на македонската политичка сцена за она коешто претставува власт и она кое претставува грабање на дел од ...
сите 281 | | | веќе видена

Шефот на дипломатијата Бујар Османи, пак, во однос на преговорите со Бугарија рече дека се водат разговори, и потсети на неговата средба со министерот во ...
сите 181 | | | веќе видена

Иако во државите низ светот забрзано се шири Омикрон сојот на коронавирусот, кај нас засега не е регистриран ниту еден случај. Се уште доминантен останува ...
сите 596 | | | веќе видена

Идната година, или барем првата половина од неа, ќе биде кризна година. Односно, на територијата на земјва ќе бидат проглаени три вида на криза - енергетска, ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новиот часовник на Jaeger-LeCoultre чини 1,5 милиони долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: