Супер милионер и милионер Џек пот на видеолотарија, за една недела, кај играчите донесоа добивки вредни над 16 и пол милиони денари

3 копии

Неверојатно плодна беше минатата недела за играчите на Видеолотарија Касинос Австрија, со три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки, во збирна вредност од, речиси, пет ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Во текот на изминатите денови двајца играчи на Видеолотарија Касинос Австрија добија вкупно три милиони денари на Милионер Џекпот. – Првата добивка беше ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и вечерва, како што беше случај и во претходните неколку денови, продолжува да шири невистини за работењето на полицијата. Пласираат конструкции и ...
сите 215 | | | веќе видена

Досега во САД биле тестирани позитивни 1,9 милиони деца на возраст од 5 до 11 години, 8.300 биле хоспитализирани, а една третина од нив починале Независното ...
сите 833 | | | веќе видена

„Денес имаше пожар кај старите бараки на Основен Суд Скопје 1 и благодарение на брзата и навремена интервенција на противпожарната бригада, на нашите херои, се ...
сите 75 | | | веќе видена

Кандидатот за градоначалник на Гевгелија од ВМРО-ДПМНЕ, Андон Сарамандов, им се заблагодари на граѓаните за огромната поддршка којашто прудонесе за убедливата ...
сите 79 | | | веќе видена

Независниот кандидат за градоначалник на општина Куманово Максим Димитриевски, во денешното гостување во емисијата „Став“ на локалната ТВ Плус потенцираше дека ...
сите 163 | | | веќе видена

Анкетите играат важна улога во изборните процеси, па така беше и на овие локални избори. Една работа како да станува пракса која не се поправа. Обично анкетите ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Супер милионер и милионер Џек пот на видеолотарија, за една недела, кај играчите донесоа добивки вредни над 16 и пол милиони денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: