Оглас за вработување во Стопанска банка АД – Скопје

Време зa читање: < 1 минутa ПроКредит Банка преку соопштение на Македонска берза ја известува јавноста за измени во органите на управување односно Управниот ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Честа и гордоста на Комерцијална банка АД Скопје како една од трите најтргувани компании во 25-годишното постоење на Македонската ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче ќе информира за вакциналниот процес во Македонија, како и за целокупната епидемиолошка состојба во Македонија. Денеска ...
сите 352 | | | веќе видена

Филхармонијата денеска ќе одржи концерт со кој ќе ја одбележи годишината од смртта на македонскиот револуционер Гоце Делчев. На програмата ќе бидат дела од ...
сите 116 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев не очекува ништо од средбата помеѓу шефот на државата Стево Пендаровски и лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, поврзано ...
сите 223 | | | веќе видена

За посета на угостителските објекти, црквите, кината и театрите, трговските центри и моловите, за фитнес центрите, училиштата за танц, за домовите за стари ...
сите 319 | | | веќе видена

Владата на Хрватска одлучи да донира 50.000 дози вакцини за земјите на Балканот. Според одлуката, во Босна и Херцеговина ќе бидат дистрибуирани 30.000 дози, а ...
сите 255 | | | веќе видена

(Ова е еден помалку или повеќе пародичен текст, напати сериозен, напати ироничен кој си игра со наративите. Сите цитати се од колумна на Џ. Дерала, ...
сите 76 | | | веќе видена

Во рамките на работната посета на Италија, министерката Радмила Шекеринска го посети Одбранбениот колеџ на НАТО во Рим, каде пред слушателите на напредниот ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување во Стопанска банка АД – Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: