Тренд: Шорц во пролет и како да го носите?

5 копии

Од почетокот на пандемијава сите сме опседнати со потребата за „подобрување на својот имунитет”. За таа цел како главно оружје е зголемениот внес на ...
| | веќе видена | слични

Токсикологот д-р Нико Беќаровски објаснува како граѓаните, кои во последнава година се опседнати со тоа како да го подобрат свбојот имунитет, можат и да се ...
| | веќе видена | слични

Професорот д-р Нико Беќаровски од Клиниката за токсикологија на својот Фејсбук профил напиша колку ни е потребен цинк во организмот за “подобрување на својот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Му дојде редот и на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски. Тој ги повикува медиумите на пунктот во спортската сала на СОУ „Перо Наков“ (поранешна ...
сите 331 | | | веќе видена

Одговарајќи на новинарско прашање во врска со обвинувањата на министерката Мила Царовска дека ВМРО-ДПМНЕ го опструира законот за дигитални учебници, ...
сите 312 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Најмалку 40 лица загинаа, а 50 се повредени во израелските воздушни напади врз појасот Газа денеска, соопштија здравствените власти во палестинската енклава. ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тренд: Шорц во пролет и како да го носите?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: