Дали по осум години „McDonald’s“ се враќа во Македонија?

4 копии
3 копии
3 копии

Тајната, како што вели Бруно, е во хартиена кеса во која ви ја пакуваат храната за надвор. Многумина ќе се согласат дека помфритот од најпопуларниот ресторан ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во целиот негативен наплив од информации поврзани со коронавирусот и секој ден големиот број жртви од оваа зараза, денеска имаше и една позитивна вест. Имено, ...
сите 261 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 15 | | | веќе видена

Во полициска станица Радовиш вчера во 17:50 часот било пријавено дека во шахта на магистралниот пат во изградба А-4 Штип-Радовиш, во близина на крстосница за ...
сите 238 | | | веќе видена

Во 13. минута од натпреварот Реал Мадрид поведе со фантастичен гол на Бензема. Шпанија По една убава акција, Бензема реализираше мајсторски со пета за водство ...
сите 171 | | | веќе видена

„Мрзливиот Петре Шилегов може да сруши тоа што самиот го изградил, а бидејќи ништо не изградил, не може ништо и да сруши 4 години слушаме како неспособниот и ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали по осум години „McDonald’s“ се враќа во Македонија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: