Дали знаете кои се БУМЕРАНГ МАЖИ и зошто треба да се избегнуваат во широк лак?

3 копии

Можеби порано сте имале работа со вакви манипулатори Машко-женските односи се доста сложени. И секој што некогаш се впуштил во нив го знае тоа. На одредени ...
| | веќе видена | слични

Доктор Ненад Лазаров преку својот Фејсбук профил упати апел до пациентите да не испраќаат пораки и барања и дека потребно е да го почитуваат закажаниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ставовите на претседателот Стево Пендаровски за настаните од 27 април се кристално јасни на македонската јавност и тие воопшто не зависеа од средбата со ...
сите 320 | | | веќе видена

За нашата европерспектива, можното одолговлекување на процесот за пристапување,подготвеноста за преговори и што до членството во ЕУ, МИА разговараше со Драган ...
сите 523 | | | веќе видена

Државниот архив на Република Северна Македонија и државната агенција „Архиви“ на Република Бугарија заедно ќе објават збирка документи и писма на некои ...
сите 97 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, оценува дека некаде до крајот на летото може да се постигне колективен имунитет имајќи ги предвид сите количини вакцини ...
сите 205 | | | веќе видена

Бројките покажуваат стивнување на епидемијата со коронавирусот. Вчера од направени 3.108 тестирања само 198 биле позитивни, што е шест отсто од тестираните. ...
сите 460 | | | веќе видена

Според досегашните истражувања, луѓето кои се вакцинирани со „АстраЗенека“ имаат посилни реакции по првата примена доза, а оние пак кои се е вакцинирани со ...
сите 475 | | | веќе видена

Граѓаните не велат веќе ни срам ни перде, по ново велат, ни срам ни Петре. Мрзеливиот Петре Шилегов стана синоним за бесрамно испумпување на парите на ...
сите 181 | | | веќе видена

Согласно законските измени кои треба да се најдат на владина седница, веќе се прецизирани дејностите во кои неделниот одмор може да се замени и со друг работен ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали знаете кои се БУМЕРАНГ МАЖИ и зошто треба да се избегнуваат во широк лак?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: