Меланија Трамп на нетрадиционален начин му го честита 15 роденден на синот Барон


Меланија Трамп сега живее со своето семејство во Палм Бич, Флорида а на 20 март нејзиниот син Барон го прослави својот 15 роденден, а таа реши да му го честита ...
| | веќе видена | слични

 Откако пред помалку од еден месец неговиот постар син наполни 10 години, сега и помалиот син на Панчо од ДНК го прослави роденденот во домашна атмосфера. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската фолкерка Татјана Лазаравеска веќе неколку години заедно со своето семејство живее во Австралија, а деновиве имаше повод за славење. Имено, ...
| | веќе видена | слични

Љубителите на турските серии досгеа неколкупати имаа можност да го гледаат турскиот актер Бурак Озчивит во разни улоги и сценарија. Дури и кога не е активен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката и водителка Бојана Скендеровски, вели дека е среќна во ужива во бракот со сопругот Васко, со кого ги има ќерката Искра и синот Ѓорѓи. Освен што за ...
| | веќе видена | слични

 „Тој ни вреди како злато, ти си нашиот херој прав“... Во весела домашна атмосфера полна емоции, Ребека и Милан со трите дечиња го славеа роденденот на доктор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заменикот копретседавач на бугарскиот тим историчари Наум Кајчев по објавата на видеото за одбаната на историската чест, го појасни неговото мислење тврдејки ...
сите 318 | | | веќе видена

На вицепремиерот Бојан Маричиќ не му било пријатно кога чул како група граѓани на прославата за Рамковниот договор ја исвиркаа водителката кога таа почна да ...
сите 175 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 226 | | | веќе видена

– Итно е неопходно да се дозволи да се изврши инспекција на Меѓународната агенција за атомска енергија и да се гарантира повлекување на сите руски сили, рече ...
сите 242 | | | веќе видена

Хади Матар – напаѓачот на познатиот писател Салман Ружди рече дека го почитува ајатолахот Хомеини, но не сакаше да каже дали нападот бил инспириран од фатвата ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меланија Трамп на нетрадиционален начин му го честита 15 роденден на синот Барон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: