Redmi Note 10 ќе користи Snadragon 678 чипсет


За новиот модел на конзолата „Nintendo Switch“ се зборува веќе подолго време, иако сè уште нема официјални соопштенија. Сега има гласини кои се појавија на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во целиот негативен наплив од информации поврзани со коронавирусот и секој ден големиот број жртви од оваа зараза, денеска имаше и една позитивна вест. Имено, ...
сите 262 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ денеска повторно се осврна на случајот со запленетата дрога. „После цел ден молк, МВР на Спасовски призна дека во текот на акција за ...
сите 136 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 79 | | | веќе видена

Геополитичката игра со вакцините, особено руската, доби нов пресврт кога непознат свиркач испрати документи до Европската агенција за лекови (ЕМА) кои ...
сите 375 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Redmi Note 10 ќе користи Snadragon 678 чипсет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: