За една од нашите светли точки на Мундијалот нема тајни ни во фудбалот (Видео)

Николче Митревски е една од малкуте светли точки на Македонија на ракометниот Мундијал во Египет, но и неговите прекрасни одбрани не помагаат да забележиме ...
| | веќе видена | слични

Селекторот на Египет Пародно пред денешниот меч против Данска одржа мотивациски говор на своите момци. Тој им порача дека мора да веруваат во себе „Најважно е ...
| | веќе видена | слични

Мундијалот во Египет ќе финишира со втората фаза денеска, со последните шест натпревари, по кои ќе бидат познати сите четвртфиналисти. Има интересни пресметки, ...
| | веќе видена | слични

Македонската ракометна репрезентација денеска (15:30 часот) го игра последниот меч на Мундијалот, за противник ја има селекцијата на Белорусија.Во меѓувреме ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче денеска изјави дека барањата на Независната угостителска комора ќе бидат разгледани на состанокот на Комисијата за ...
сите 257 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 124 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска му соопшти на американскиот претседател Џо Бајден дека Израел „прави се за да избегне повреда на луѓе кои не се ...
сите 337 | | | веќе видена

„Унгарија е безусловен и посветен поддржувач на евроатлантските интеграции на Северна Македонија. Дадовме безусловна поддршка и за вашето членство во НАТО, и ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За една од нашите светли точки на Мундијалот нема тајни ни во фудбалот (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: