5% поврат на средства со „#AMEX #BlackFriday SALE“ кампањата

5 копии

Останато

ВМРО-ДПМНЕ побара да се организира јавна расправа за најавената реформа на системот на основното образование, изјави пратеникот Тимчо Муцунски.„Лично верувам, ...
сите 561 | | | веќе видена

Македонија ја чека уште еден натпревар на Светското првенство после двата порази од Словенија и Русија во втората фаза од Мудијалот. Последниот натпревар на СП ...
сите 411 | | | веќе видена

Услугите на мобилните оператори и интернетот во Русија денеска биле во прекин, јави веб-страницата dovndetector.ru во моментот кога полицијата ги сузбиваше ...
сите 233 | | | веќе видена

Полициски службеници од Полициското одделение Галате, во содејство со Државниот пазарен инспекторат, на 18.01.2021 во 23.00 часот, затвориле угостителски ...
сите 295 | | | веќе видена

„Имаме непријатно чувство затоа што целиот Западен Балкан каска, освен Србија која што нема аспирации за НАТО и нормално е повеќе отворена према Источниот свет ...
сите 412 | | | веќе видена

Помеѓу 100 и 200 членови на Националната гарда кои ја обезбедуваа инаугурацијата на претседателот на САД, Џо Бајден, се позитивни на коронавирус, изјави ...
сите 356 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

5% поврат на средства со „#AMEX #BlackFriday SALE“ кампањата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: