Зошто постојано се состанувате со мажи што личат на вашиот бивши?

 Дали на моменти ви се чини дека постојано се „лепите“ на ист тип мажи? Без разлика дали тоа е уметнички настроениот несфатен тип или женкарот што крши срца ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Стево Пендаровски во интервју за Радио Слободна Европа вели дека се залага за помиpyвање, а на забелешките на ВМРО-ДПМНЕ дека помиpyвањето го ...
сите 108 | | | веќе видена

Никој што сторил кривично дело нема да биде поштеден, порачува републичкиот јавен обвинител, Љубомир Јовески во интервју „Независен весник“. Тој открива некои ...
сите 490 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто постојано се состанувате со мажи што личат на вашиот бивши?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: