Лилјана е веќе препознатлива по испревртените рецепти чиј конечен резултат е секогаш успешен. Таа за прв пат пошира јајца на ваков начин и вели дека е ова повеќе идеја-рецепт отколку рецепт. На сличен начин советува дека може да се направи и кајгана со сирење… Зошто да не испробате и нешто вакво кое сигурно ќе им се допадне на дечињата.
| | веќе видена | слични
3 копии

Цеца Ражнатовиќ во емисијата „Ѕвездите на Пинк“ избра краток фустан, кој сигурно ќе им се допадне ма мажите. Иако секогаш воодушевува со стајлингот, фановите се сложуваат дека овој пат привече поголемо внимание.
| | веќе видена | слични
2 копии

Светлана Ражнатовиќ Цеца за вчерашната емисија на Ѕвездите на Пинк избра кусо фустанче од кое ќе ви се сврти во умот. Мажите останаа подзинати од овој нејзин стајлинг!
| | веќе видена | слични

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ се воодушеви до еден кандидат во музичкото шоу „Ѕвездите на Пинк“. Инаку, учесникот се појави со маица со карикатури на челновите на жирито. Цеца најмногу се изненади, па го повика кај неа. Погледнете ја најавата за емисијата која ќе се емитува на Сител телевизија:
| | веќе видена | слични

Реакцијата на Цеца изненади многумина, а особено водителот Милан Калиниќ. Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ беше многу воодушевена од тоа што носеше од еден кандидат на “„Ѕвездите на Пинк“. Имено тој се појави во маичка на која беа карикатури на членовите на жирито. Цеца најмногу се изненади и побара да ја види маичката од блиску.
| | веќе видена | слични

Останато

Основното јавно обвинителство Скопје оформи предмет по допрен глас за настанот што се случи на 19-ти овој месец во населбата Аеродром. Предметот е оформен во ...
сите 187 | | | веќе видена

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 227 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 14:00 часот во Куманово на бул.„Октомвриска Револуција“ во близина на крстосницата со ул.„Пионерска“, се случила сообраќајна ...
сите 188 | | | веќе видена

Соопштение од Коалицијата ЗА европска Македонија: Во сабота (22 септември) Коалицијата ЗА европска Македонија ќе одржи повеќе средби со граѓани, трибини и ...
сите 70 | | | веќе видена

По големата победа на Вардар на гостувањето кај Монпелје во првото коло, фановите на социјалните мрежи испратија голем број критики оти МРТВ од оваа сезона ...
сите 154 | | | веќе видена

Имaме сознанија дека се работи за непријатни измени на Уставот, односно за нови амандмани кои се спремаат за да се измени Уставот, но се кои се кријат од ...
сите 138 | | | веќе видена

Дамјан Костовски викан „Американо“ и Дејан Стојчески викан „Глауч“ се двајцата двајцата Гостиварци се кои вчера ја попречуваа екипата на Економски Лидер да си ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поширано јајце

Од:
До кого (е-маил):
Порака: