Заев порача дека нема да чепка во македонската историја

Не е точно дека само политиките на интеграција во ЕУ и НАТО се политики на Владата. Паралелно се случуваат сериозни реформи во Македонија кои дел заедно ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за „Курир“ претседателот на ПОДЕМ, Живко Јанкуловски вели дека договорот со Грција е навистина историски бидејќи со него Македонија и нејзиниот ...
сите 66 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев порача дека нема да чепка во македонската историја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: