Се воведуваат е-планови и е-жалби за потранспарентни јавни набавки

5 копии

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Се воведуваат е-планови и е-жалби за потранспарентни јавни набавки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: