Најмногу коментари за интервјуто со Мицкоски


4 копии

ВМРО-ДПМНЕ со поднесената интерпелација на владата на Заев не дава премногу знаци дека има јасна и добро утврдена опозициска реторика со која може да ја напаѓа ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Невенка Стаменковска во гостувањето во дневникот на Телевизија 24 истакна дека е време пратениците на ВМРО-ДПМНЕ да се ...
| | веќе видена | слични

Препукувањата меѓу лидерите на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ, Заев и Мицкоски, за тоа кој на кого може да му држи лекции по економија, е најкоментирана тема од нашите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реформите кои ги најавуваа, како да беа ветувани на први април, завршија уште пред да почнат. Правосудните органи се партизираат со партиски кадри, а ...
| | веќе видена | слични

За разлика од таквата неспособност и криминален пристап на ВМРО-ДПМНЕ, Владата предводена од СДСМ обезбедува долгорочни инфраструктурни проекти низ целата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лука Кржалоски, претседателот на Унијата на млади Сили на ВМРО-ДПМНЕ во посета на повеќедетни семејства пред најголемиот христијански празник Велигден. ...
| | веќе видена | слични

Унија на жени на ВМРО-ДПМНЕ заедно со претседателката Даниела Рангелова во пресрет на Велигденските празници посети социјално загрозено семејство во село ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 127 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица за сторено кривично дело ...
сите 138 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 53 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 78 | | | веќе видена

Најдобриот македонски ракометен состав Вардар изгледа многу поразлично во оваа кампања без услугите на шампионите како Арпад Штербик, Хорхе Македа, Жоан ...
сите 101 | | | веќе видена

Ако референдумот биде успешен и мнозинството гласа во насока на поддршка на референдумското прашање, ситуацијата е јасна и ВМРО-ДПМНЕ тоа ќе го почитува, рече ...
сите 258 | | | веќе видена

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов потврди дека миризбата во зградата во Аеродром биле користени пелени кои не биле фрлени. Според него, граѓаните ...
сите 70 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најмногу коментари за интервјуто со Мицкоски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: