Борјан Јовановски не бара оставка од Павле: А вие дијазепам што пиете?


И Борјан Јовановски реагираше за аудио-снимката на која пратеникот Павле Богоевски нарачува, најверојатно, кокаин.Борјан, за разлика од другите кои побараа ...
| | веќе видена | слични

Уредникот Борјан Јовановски во интервјуто со министерката за правда Рената Дескоска зборуваше за измените на законот за обвинителство со кој треба да се реши ...
| | веќе видена | слични

И новинарот Борјан Јовановски реагираше на аудио-снимката на која пратеникот Павле Богоевски нарачува, најверојатно, кокаин. Тој, за разлика од другите кои ...
| | веќе видена | слични

Новоизбраниот шеф на државата, Стево Пендаровски денеска во вила „Водно“ официјално ја презема претседателската функција со што стана петтиот претседател на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во источните делови, ...
сите 167 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски и претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Талат Џафери на денешната средба го посочиле значењето на ...
сите 227 | | | веќе видена

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 71 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 84 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски денеска се сретна со амбасадорот на Кралството Шведска во нашата земја Матс Стафансон. Двајцата соговорници, како што ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Борјан Јовановски не бара оставка од Павле: А вие дијазепам што пиете?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: