Сите едвај чекаа да ја видат убавата актерка, а таа разочара со својот изглед: Модниот кикс за кој сите зборуваат (ФОТО)

Многумина едвај чекаа да ја видат, а нејзината појава беше вистинско разочарување. Австралиската актерка Марго Роби важи за една од најубавите жени во светот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан, вели дека одговорноста за одлуката да не им се додели датум за преговори на Северна Македонија и на Албанија не е на ...
сите 686 | | | веќе видена

Во моментов францускиот претседател Емануел Макрон, одржува прес конференција, каде една од главните теми е француското „не“ за датум за Македонија и Албанија. ...
сите 239 | | | веќе видена

Франција не е против започнување преговори за членство во ЕУ со Македонија и Албанија, но потребно е да се исполнат два услови, кои се многу важни прашања – за ...
сите 285 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Тајип Ердоган во одговор до американскиот претседател Доналд Трамп рече дека ќе бидат спасени уште повеќе животи кога ќе се победи ...
сите 655 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Се надевам сите наши пријатели во ЕУ, ниту една земја од ЕУ нема да останат рамнодушни на пријателството на европскиот манир кој Македонија го демонстрира, она ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите едвај чекаа да ја видат убавата актерка, а таа разочара со својот изглед: Модниот кикс за кој сите зборуваат (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: