Го прогласиле на најлош татко на светот - кога ќе ги видите фотографиите ќе сфатите и зошто


2 копии

Андреас Мизанс е 33-годишен татко кој живее во Норвешка, а роден е во Шведска. Тој ги искористил своите вештини со камерата и на тој начин направил фотографии кои го прикажуваат неговиот син Оскар, како прави интересни работи несвојствени за неговата возраст.Но, овој негов потег не им се допаѓа на многу луѓе, кои испраќаат критики.Скако, повеќето отографии се монтирани.Андреас вели дека му е забавно и дека сака да го прикаже своето семејство како забавно пред своите пријатели.Погледнете и проценете:
| | веќе видена | слични

Неколку пријатели кои се љубители на животни направиле нешто фантастично. Целиот настан се случил во Австралија каде мало суштество паднало во шахта и немало шанси само да се извлече. Тогаш наишле овие луѓе и го спасиле.
| | веќе видена | слични

Ова се најсилните кучиња на светот: Погледнете како без проблем влечат цигли тешки преку 2 тона (Видео) Две кучиња од Утах во САД, ја покажале својата неверојатна сила на еден натпревар за кучиња. Кучињата имале задача да повлечат голема количина цигли тешки повеќе од 2.300 килограми. Да бидеме попрецизни, овие кучиња успеале да повлечат тежина од 2351 килограм! Погледнете како тоа изгледало…
| | веќе видена | слични

Луѓето од секогаш се во потрага по креативни идеи кои ќе го разубават нивниот животен простор, а кои не бараат многу пари и време. Во поново време се` позастапен е трендот од стари работи да се прават нови, па така и овој човек направил нешто неверојатно со стара гума. Ја закопал во дворот, ја обложил со фолија и украсен камен, а крајниот резултат е прекрасен: Alexa rank: #24
| | веќе видена | слични

Останато

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне претежно во крајните планински региони ќе има услови за појава на краткотрајна нестабилност ...
сите 273 | | | веќе видена

Како Управата за семе и саден материјал би можела да блокира капитални инвестиции, да добие замерки од меѓународната заедница, или да не работи транспарентно, ...
сите 91 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 247 | | | веќе видена

Легендарниот тенисер Џон Мекинро е убеден дека Новак Ѓоковиќ ќе успее да биде подобар од Роџер Федерер и Рафаел Надал според број на освоени Грен слем титули. ...
сите 244 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска потврди дека САД собориле ирански дрон, кој претставувал опасност за американски брод во Ормунскиот Проток.– ...
сите 160 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев, денеска, се сретна со Ивана Мишева, претставничка на граѓанската иницијатива за заштита на ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го прогласиле на најлош татко на светот - кога ќе ги видите фотографиите ќе сфатите и зошто

Од:
До кого (е-маил):
Порака: