Сончево и топло со мала до умерена локална облачност, УВ индексот 9


15 копии

Многу топло време со температура од 40 степени не очекува од средината на оваа недела.Од УХМР информираат дека зголемена облачност со локални врнежи и дожд ќе ...
| | веќе видена | слични
24 копии
12 копии

Времето претпладне ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне ќе има локален пороен дожд и грмежи, особено во западните и северните делови. ...
| | веќе видена | слични

Кон крајот на денот ќе има услови за појава на краткотрајно невреме со поинтензивен пороен дожд и силен ветер, особено во северните делови, информира Управата ...
| | веќе видена | слични
15 копии
повеќе

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 347 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 24 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сончево и топло со мала до умерена локална облачност, УВ индексот 9

Од:
До кого (е-маил):
Порака: