Кристина Неагу е најдобриот стрелец на сите времиња на ЕП

Иако Келн беше во негатива од 3:1, Дарко Чурлинов најави дека нема намера неговиот тим да си замине со пораз од ова гостување, па така од пенал намали во 70. ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 132 | | | веќе видена

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов на 28 декември, во 12 часот, ќе има редовно годишно обраќање пред пратениците во Собранието. Известувањето ...
сите 135 | | | веќе видена

Обидите на британската премиерка Тереза Меј да добие гаранции од ЕУ за својот договор за брегзит, нејзините противници го прогласија за срамен неуспех, кој не ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кристина Неагу е најдобриот стрелец на сите времиња на ЕП

Од:
До кого (е-маил):
Порака: