Најдоброто од Comic-Con (засега)


Режисерот на филмот "Guardians of the Galaxy", Џејмс Ган е отпуштен поради старите твитови во кои се пошегува на темата како што се педофилијата и силувањето. ...
| | веќе видена | слични

Актерската екипа на филмската франшиза „Guardians of the Galaxy“ повика да биде вратен режисерот Џејмс Ган на чело на проектот, откако студиото го избрка пред ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 163 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 96 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 67 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот ѝ е подготвуван од соседите. Гласачите мора да ги знаат вистинските факти за да донесат правилна лична одлука на 30-ти ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдоброто од Comic-Con (засега)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: