(ФОТО) Должен како Грција:Најсекси „деденцето“ во големи проблеми!

Не го загрижуваат долговите… Журката сеуште не е готова за пребогатиот италијански наследник, Џанлука Вакија (50), иако е познато дека е во големи финансиски ...
| | веќе видена | слични

Жените го нарекуваат најсекси дедо на светот, но неговиот изглед моментално нема да му помогне на 50 годишниот Италијанец Џанлука Ваки, кој скоро секој ден се ...
| | веќе видена | слични

Имено, иако тој на своите снимки и понатаму безгрижно игра и позира, во реалноста го мачат некои сериозни работи, како фактот дека му запленети јахтата и ...
| | веќе видена | слични

Му го конфислуваат имотот, а тој одби да работи… Го нарекуваат најсекси дедо на светот, но неговиот бруталниот секси изглед, во моментов не може да му помогне ...
| | веќе видена | слични

Го викаат „најсексапилниот дедо на светот“, но моментално, изгледот и атрактивниот животен стил не му се баш од помош на 50-годишниот Италијанец Џанлука Ваки, ...
| | веќе видена | слични

Човекот што е олицетворение на италијански хедонистички животен стил (наспроти на пример Балзериан, кој ја претставува американската школа на вакво трошење ...
| | веќе видена | слични

Останато

Судот во Солун денеска го одложи за 24 октомври судењето на поранешниот началник на Петтата управа во МВР, Горан Грујевски и вработениот во УБК, Никола ...
сите 239 | | | веќе видена

Министерството за надворешни работи суспендираше четворица вработени кои Јавното обвинителство ги сомничи дека учествувале во настаните од 27 април во ...
сите 183 | | | веќе видена

(Отворено писмо од Борис Змејковски- еден од основачите на ВМРО-ДПМНЕ и прв генерален секретар на партијата) Почитувани граѓани на МАКЕДОНИЈА, Почитувани ...
сите 126 | | | веќе видена

Од досега обработените 98,22 проценти или од 3.418 од вкупно 3.480 избирачки места кандидатите за градоначалници од СДСМ водат во 50 општини, на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 158 | | | веќе видена

Градоначалникот на општина Карпош Стевчо Јакимовски вчера во полиција пријавил дека вработен во администрацијата ги променил бравите на просториите на архивата ...
сите 190 | | | веќе видена

Општинската изборна комисија од Битола им ги врачи уверенијата на новата градоначалничка Наташа Петровска и членовите на новиот состав на Советот на ...
сите 238 | | | веќе видена

Болните и изнемоштени лица во вториот круг на локалните избори за избор на градоначалник на општина Штип ќе гласаат на 28 ми октомври, информира денеска Весна ...
сите 400 | | | веќе видена

Победуваме за модерно и напредно Скопје, за Скопје каде има соживот и почитување, за солидарно Скопје. За Скопје кое се развива и Скопје кои нуди можости за ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Должен како Грција:Најсекси „деденцето“ во големи проблеми!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: