Помислија дека е мртов, а тој помина без гребнатинка: Возач излета од патеката, а потоа… (ВИДЕО)


4 копии

Возачот на Мото ГП, Џек Милер, го имаше најспектакуларниот пад. Тој на тренингот за Големата награда на Франција во Ле Ман излета од патеката откако изгуби ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Кинт Флинт , фронтменот на групата Продиџи, почина од предозирање, пишува во резултатите од обдукцијата.Вештакот Каролина Бејсли-Мари тврди дека не постојат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Лидерот на десничарската партија и досегашен вицеканцелар, Хајнц Кристијан Штрахе поднел тужба против три лица, откако падна во замка со снимениот разговор на ...
сите 222 | | | веќе видена

Место Собранието уште веднаш да се повика на Уставот и задачата што му ја дава, опозицијата и власта се подготвуваат за маратонски седници, како на Комисијата ...
сите 348 | | | веќе видена

Петмина кандидати се во најтесниот избор , а нивната главна задача ќе биде да ја изнесат Британија од Европската Унија. Последен во трката за нов премиер се ...
сите 218 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател Стево Пендаровски, неговата сопруга и синот се уште живеат во станот во скопската населба Автокоманда, бидејќи „Вила Македонија“ не е ...
сите 228 | | | веќе видена

Данкан Лоренс, холандскиот претставник на овогодишната „Евровизија“, допрел до срцата на милионите луѓе што го следат овој натпревар и иако многумина ја ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Помислија дека е мртов, а тој помина без гребнатинка: Возач излета од патеката, а потоа… (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: