Почна сезоната на климите, како да ги исчистите?

2 копии

Доколку вашиот рутер се наоѓа во близина на овие работи тогаш не е чудно што сигналот од WiFi ви е лош. Доколку WiFi сигналот ви е полош отколку што треба ...
| | веќе видена | слични

Техничарите за поставување на клима-уредите велат дека водата што истекува преку надворешните црева може да се канализира низ олуците и на тој начин проблемот ...
| | веќе видена | слични

Иако повеќето луѓе во овие врели денови денес спасот од жештините го бараат во клима уредот, постојат и оние кои, од било кои причини, не користат клима и ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти на денот:Венко Филипче штанцаше милионски тендери, но не знае да ги заштити граѓаните од Корона вирусот.ЈО молчи и не отвора постапка ...
сите 267 | | | веќе видена

СДСМ ги почитува европските принципи за слобода и демократија и затоа го поддржува развојот на медиумите и слободата на говорот и аргументираната критика. Ја ...
сите 161 | | | веќе видена

Преговорите за евентуалната голема предизборна македонско албанска коалиција се пред самиот финиш и се водат интензивно и со БЕСА но и со останатите коалициски ...
сите 144 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почна сезоната на климите, како да ги исчистите?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: