„Се плашам дека детето ќе ми биде геј“- поради оваа изјава Кевин Харт нема да ги води Оскарите

Комичарот и актер Кевин Харт објави дека се повлекува од улогата на водител на претстојната церемонија на доделување Оскари по контроверзите околу негови стари ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во средата попладнето Кевин Харт објави дека го избрале да биде водител на Оскарите 2019. Во четвртокот вечерта, беше објавено дека тој се повлекол. Драмата ...
| | веќе видена | слични

Кевин Харт поради контроверзни твитови нема да ги води Оскарите, пренесува „ Е! News “. – Добив повик од Академијата. Буквално ми беше кажано „Кевин, извини се ...
| | веќе видена | слични

Му се исполни животниот сон! Кевин Харт, ѕвездата на филмот „Џуманџи: Добредојдовте во џунглата“, пресреќен објави дека му е дадена голема чест и „шанса во ...
| | веќе видена | слични
6 копии
3 копии

Церемонијата ќе се емитува на Еј-Би-Си на 24 февруари. – Исклучително се радувам да кажам дека конечно дојде и мојот ред да го водам доделувањето на Оскарите. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 145 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 151 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 90 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп во интервју за „Тајм“ изјави дека би размислил за употреба на воена сила против Иран, за да го спречи да се снабди со ...
сите 172 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 98 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Се плашам дека детето ќе ми биде геј“- поради оваа изјава Кевин Харт нема да ги води Оскарите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: