(ВИДЕО) Новинари открија ланец на проституција: Во Тирана се ангажираат како секретарки, а потоа ги регрутираат како проститутки во ноќен клуб во Македонија


2 копии

Под името на едно уметничко друштво, во Тирана се ангажираат девојки како секретарки, а потоа ги регрутираат како проститутки во ноќен клуб во Тетово. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 243 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Новинари открија ланец на проституција: Во Тирана се ангажираат како секретарки, а потоа ги регрутираат како проститутки во ноќен клуб во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: