`Како Бин Ладен да излегол од гроб`! 11. септември и натаму ги убива агентите на ФБИ


2 копии

Службениците на ФБИ и здравствените експерти веројатно биле изложени на канцерогени испарувања и прашина по нападот на 11. септември. Терористичкиот напад на ...
| | веќе видена | слични

Агентот на ФБИ, Дејвид Левали, беше на пат кон Менхетен, кога го виде првиот авион кој го погоди Светскиот трговски центар. Брзо се упати кон местото каде што ...
| | веќе видена | слични

Официјалните претставници на ФБИ и здравствени експерти веројатно биле изложени на канцерогени испарувања и прашини после нападите на 11 септември. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Судските служби во текот на денешниот ден прават нови обиди да го достават решението на Кривичниот совет, со кое се одбива жалбата против решението на судија ...
сите 304 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

`Како Бин Ладен да излегол од гроб`! 11. септември и натаму ги убива агентите на ФБИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: