Како вистински бег - погледнете во каква куќа живее Кемал од „Карасевда“


Турските серии го „маѓепсаа“ регионот, а дамите на големо ги прераскажуваат епизодите и коментираат кој од актерите е најзгоден. Меѓу најубавите турски актери ...
| | веќе видена | слични

Малкумина знаат дека жиотот на Бурак Ожџвит, нам познат како Бали бег од серијата „Сулејман величествениот“, кој сега го гледаме во „Карасевда“, не бил ...
| | веќе видена | слични

Со својот изглед и талент Алп Навруз успеа за кратко време да стекне голем успех и да ја разниша популарноста на убавиот Бурак Ожџвит, познат као Бали Бег. Алп ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 196 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

„Зоран Заев и Оливер Спасовски знаеја дека Никола Груевски не е во партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, но одлучија да претресуваат и заплашуваат партиски членови и ...
сите 124 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 92 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 62 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 162 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како вистински бег - погледнете во каква куќа живее Кемал од „Карасевда“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: